Завершився чемпіонат Верхньорогачицького району з міні-футболусеред аматорських команд

16 вересня 2018 року на базі Верхньорогачицької опорної школи відбувся заключний, 12 тур чемпіонату Верхньорогачицького району з міні-футболу серед аматорських команд. Чемпіонат був організований Верхньорогачицькою районною федерацією футболу спільно з відділом культури районної державної адміністрації. Участь у змаганнях взяли шість команд району: с.Самійлійвка, с. Первомаївка, с. Ушкалка та 3 команди з смт. Верхній Рогачик – «М.Е.Б.», «Ветеран» та «Реал-ДЮСШ».

Переможцем чемпіонату стала команда «М.Е.Б.» смт. Верхній Рогачик, яка прогягом турнірної дистанції стабільно та впевнено набирала очки для перемоги. Лідерами команди-переможниці були Скакун Андрій, Єдер Максим, Нагорний Олександр та Маловічко Віталій. Друге місце зайняла команда «Ветеран» смт. Верхній Рогачик. Третє місце посіла команда с.Ушкалки, яка наприкінці чемпіонату випередила команду с.Самілійвки, п'яте місце у команди «Реал-ДЮСШ», шосте - у с.Первомаївки.

По завершенню змагань голова Верхньорогачицької районної федерації футболу Віталій Биков висловив слова вдячності учасникам чемпіонату та вручив командам грамоти та грошові винагороди. Також подяками від Верхньорогачицької районної федерації футболу та відділу культури районної державної адміністрації за популяризацію розвитку фізичної культури і спорту на селі були нагороджені сільські голови Ушкальської і Самійлівської сільських рад – Алла Кучинська та Світлана Грицаєнко.

        

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua