У Верхньорогачицькій РДА відбулася чергова апаратна нарада

17 вересня 2018 року, під керівництвом голови районної державної адміністрації Наталії Тарасової та за участі голови районної ради Геннадія Нестеренка пройшла щотижнева робоча нарада з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району.

На нараді підбили підсумки роботи за минулий тиждень, а також проаналізували оперативну інформацію за різними галузевими напрямками.

Голова райдержадміністрації Наталія Тарасова озвучила завдання з актуальних питань життєдіяльності району. Зокрема йшлося про стан підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року, про хід осінньо-польових робіт та сівби озимих культур під урожай 2019 року, виконання бюджету.

Окрім того, було обговорено питання активізації роботи щодо легалізації заробітної плати та відносин у сфері зайнятості шляхом проведення відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи та проведення заходів робочої групи для «виведення із тіні» найманих працівників.

По закінченню наради керівництвом району найважливіші питання було взято на контроль, надані відповідні доручення та рекомендації щодо їх виконання.

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua