День відкритих дверей у Будинку дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради

Будинок дитячої та юнацької творчості Верхньорогачицької районної ради – це місце, де діти можуть здійснювати свої мрії, бажання, розвивати та поглиблювати знання, знайти вірних друзів і незамінних наставників.

Сьогодні тут є ціла мережа різноманітних гуртків серед яких: початково-технічного моделювання, радіоелектронного конструювання, народної творчості, хореографія, образотворче мистецтво, пішохідний туризм, флористика, виготовлення сувенірів та іграшки, історичне - краєзнавство, вокал, драматичний гурток та інші.

З метою максимального залучення учнівської молоді до занять у гуртках у позаурочний час, освітній процес в Будинку творчості розпочався 17 вересня із заходу «День відкритих дверей» під цьогорічною назвою «Країна дитячого барвограю».

Під час заходу кожен педагог презентував свій гурток, щоб діти могли обрати напрямок розвитку своїх творчих здібностей, а батьки могли оцінити можливості позакласного дозвілля для своїх синів та дочок.

Керівники у цікавій формі повели дітей по ігрових станціях закладу, щоб діти змогли перевірити свої знання та вміння в тій сфері, яка їм до вподоби. Також у рамках заходу відбулися виставка дитячих робіт гуртківців декоративно-прикладного циклу та майстер-класи від керівників гуртків.

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua