ПРОТОКОЛ № 1

засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при Верхньорогачицькій районній державній адміністрації на 2018-2020 роки

 

смт Верхній Рогачик                                         11 липня 2018 року

                                                                                 зал засідань РДА

Взяли участь у засіданні: 9 чоловік (Нестеренко С.М., Приходько С.М., Трапенова А.В., Михайлова О.О., Лащенко С.І., Грицаєнко Л.А.., Загрунний С.І., Васильєв В.В., Мельник Л.Л.)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про обрання голови Ініціативної групи.
  2. Про підготовку установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування Громадської ради при Верхньорогачицькій районній державній адміністрації на 2018-2020 роки.
  3. Про затвердження тексту повідомлення Ініціативної групи про проведення установчих зборів.
  4. Про визначення орієнтовної дати наступного засідання Ініціативної групи.

1.СЛУХАЛИ: Про обрання керівника ініціативної групи

ВИСТУПИЛИ: Нестеренко С.М. – заступник голови районної державної адміністрації, яка запропонувала обрати головою Ініціативної групи Лащенко С.І.

Голосування: «за» -  одноголосно, «проти» - 0, «утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: 1. Обрати головою Ініціативної групи по проведенню установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування Громадської ради при Верхньорогачицькій районній державній адміністрації Лащенко С.І.

2. СЛУХАЛИ: Про підготовку установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для формування громадської ради при Верхньорогачицькій районній державній адміністрації на 2018-2020 роки.

ВИСТУПИЛИ: Михайлова О.О. - член Ініціативної групи, яка повідомила, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами) не пізніше, ніж за 30 календарних днів до проведення установчих зборів в обов’язковому порядку оприлюднюється на офіційному веб-сайті та в інший прийнятний спосіб підготовлене ініціативною групою повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи та прізвище, ім’я, електронну адресу та номер телефону відповідальної особи. Також запропонувала установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації провести 14 вересня 2018 року о 10 годині 00 хвилин.

Голосування: «за» - одноголосно, «проти» - 0, «утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: 1. Провести установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства для формування Громадської ради при Верхньорогачицькій районній державній адміністрації 14 вересня 2018 року.

3. СЛУХАЛИ: Про затвердження тексту повідомлення Ініціативної групи про проведення установчих зборів.

ВИСТУПИЛИ: Михайлова О.О. - член Ініціативної групи, яка ознайомила присутніх з текстом проекту Інформаційного повідомлення Ініціативної групи щодо проведення установчих зборів для формування Громадської ради при Верхньорогачицькій районній державній адміністрації (додається).

Голосування: «за» - одноголосно, «проти» - 0, «утримались» - 0

ВИРІШИЛИ: 1.Затвердити текст повідомлення про дату, час, місце, порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи та прізвище, ім’я, електронну адресу та номер телефону відповідальної особи (додається).

  1. Доручити Михайловій О.О. оприлюднити текст повідомлення на веб-сайті органів влади Верхньорогачицького району.
  2. Призначити Михайлову О.О. відповідальною за прийом документів від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах по утворенню Громадської ради при Верхньорогачицькій районній державній адміністрації на 2018-2020 роки. Прийом документів провести з 02 по 23 серпня 2018 року.
  1. СЛУХАЛИ: Про визначення орієнтовної дати наступного засідання Ініціативної групи.

ВИСТУПИЛИ: Лащенко С.І. – член Ініціативної групи, яка запропонувала наступне засідання провести 27 серпня 2018 року, на якому розглянути подані заяви на участь в установчих зборах та підготувати для оприлюднення інформацію на офіційному веб-сайті органів влади Верхньорогачицького району  .

Голосування: «за» - одноголосно, «проти» - 0, «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: 1. Наступне засідання Ініціативної групи провести 27 серпня 2018 року

 

Голова Ініціативної групи                                                                   С.І. Лащенко

 

Список присутніх

на засіданні Ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з обрання членів Громадської ради при Верхньорогачицькій районній державній адміністрації

 

Прізвище, ім’я,

по батькові

Назва організації, установи/посада

1.

Нестеренко

Світлана Михайлівна

- заступник голови районної державної адміністрації

2.

Приходько

Сергій Миколайович

- радник голови районної державної адміністрації

3.

Трапенова

Анастасія В’ячеславівна

- головний спеціаліст відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої, інформаційної політики апарату районної державної адміністрації

4.

Михайлова

Олена Олександрівна

- головний спеціаліст відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої, інформаційної політики апарату районної державної адміністрації

5.

Лащенко

Світлана Іванівна

- член Національної спілки журналістів України (за згодою)

6.

 

Грицаєнко 

Людмила Аліковна

- голова Верхньорогачицької районної організації Товариства Червоного Хреста України (за згодою)

7.

Загрунний

Сергій Іванович

- член благодійної організації «Благодійний фонд «Ініціативи та розвиток» (за згодою)

8.

Васильєв

Василь Володимирович

- голова громадської організації «Верхньорогачицька районна спілка учасників АТО» (за згодою)

 9.

Мельник

Любов Леонідівна

- член органу самоорганізації населення неприбуткової громадської організації «Відродження» (за згодою)

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua