Обговорили нагальні питання життєзабезпечення Верхньорогачицького району

Сьогодні, 24 вересня 2018 року, під керівництвом голови районної державної адміністрації Наталії Тарасової та за участі голови районної ради Геннадія Нестеренка пройшла щотижнева робоча нарада з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району.

Традиційно на нараді підбили підсумки роботи за минулий тиждень та проаналізували оперативну інформацію за різними галузевими напрямками.

Першочерговими до розгляду стали питання щодо стану підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року, ходу осінньо-польових робіт та виконання бюджету.

Окрім того, були обговорені питання щодо систематичної роботи соціальних служб із неблагонадійними сім’ями району. Зокрема, головою райдержадміністрації Наталією Тарасовою наголошено, на необхідності проведення спільно із виконавчими комітетами місцевих рад рейдів по виявленню сімей, де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, обстеження умов проживання дітей в таких сім’ях.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua