Відбулось офіційне представлення нового начальника Верхньорогачицького відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області

Сьогодні, 25 вересня 2018 року, у залі засідань Верхньорогачицької райдержадміністрації начальник Каховського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Херсонській області Олексій Сергійович Войчек представив нового начальника Верхньорогачицького відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області Ігоря Сергійовича Усенка.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Наталія Олександрівна Тарасова, голова районної ради Геннадій Іванович Нестеренко, голови селищної та сільських рад району, особовий склад Верхньорогачицького відділення поліції Каховського відділу поліції ГУНП в Херсонській області та представники трудових колективів району.

Голова райдержадміністрації Наталія Олександрівна Тарасова привітала новопризначеного керівника місцевого відділення поліції, наголосивши: «Щиро вітаю Вас з призначенням та бажаю успіхів у Вашій нелегкій роботі. Маю великі сподівання на плідну співпрацю та впевнена, що спільними зусиллями ми зробимо все, щоб жителі нашого Верхньорогачицького району завжди відчували себе у безпеці».

Окрім того, очільник району згадала і позитивну роботу колишнього керівника поліції району Сергія Олександровича Балути та від імені громади району подякувала йому за плідну працю.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua