Усиновлення – це любов назавжди

Саме під таким девізом цьогоріч у Верхньорогачицькому районі відзначали всеукраїнський День усиновлення, свято, з яким ми завжди радо вітаємо всіх усиновителів, прийомних батьків, опікунів та піклувальників нашого району. Адже саме вони дали кожній дитині, яка зростає у їхній сім’ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму, відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.

В честь свята усиновлення відбулася святкова зустріч з усиновителями, опікунами та прийомними батьками, а також їхніми дітками. Для гостей звучали теплі вітання від працівників служби у справах дітей, вокальні композиції, а також відбулися змістовні та душевні бесіди на тему батьківства, де присутні змогли поділитися своїм досвідом у вихованні дітей, а також обговорити з працівниками районної центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей найбільш хвилюючі питання. Бесіди відбувалися під час солодкого частування.

Для присутніх дітей було організовано розважальний квест з пошуком «солодкого скарбу». Юні учасники виконували логічні та рухливі завдання, змогли проявити розум та спритність. Крім весело проведеного часу, діти отримали смачний подарунок.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua