Батьки новонароджених верхньорогачан отримали «Пакунок малюка»

З вересня 2018 року Урядом країни уперше запроваджено такий вид допомоги для новонароджених, як «Пакунок малюка». До нього входять найнеобхідніші речі для немовляти, а також друковані матеріали для мами з інформацією про догляд за немовлям.

У перших числах жовтня 2018 року перші «Пакунки малюка» призначені мамам, які народили дітей починаючи з 1 вересня 2018 року та виписалися з пологового будинку вручили в управлінні праці та соціального захисту населення Верхньорогачицької районної державної адміністрації.

Ольга Довбиш заступник начальника - начальник відділу державних соціальних допомог управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації привітала Позднякову Олену та Масалову Анну – мам новонароджених немовлят із поповненням в родинах та побажала діткам і батькам міцного здоров’я.

Довідково:

Допомога «Пакунок малюка» є одноразовою безповоротною адресною соціальною допомогою сім’ям, в яких народилася дитина, а в разі відсутності матері/батька-родичам, патронатним вихователям новонародженої дитини.

«Пакунок малюка» складається з найнеобхіднішого для немовляти на першому місяці життя. Всього в пакунку 30 товарів – підгузки, засоби для догляду за новонародженими, пелюшки, термометри для тіла та води, бавовняні шапочки, повзунки, комбінезончик, ковдра, прокладка для лактації, рушник, іграшка-брязкальце тощо.

Допомога «Пакунок малюка» надається на кожну новонароджену дитину.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua