Роботодавців Херсонщини запрошують до анкетування «Зробимо Україну дружньою до малюків»

Міжфракційне депутатське об'єднання у Верховній Раді України "Рівні можливості" спільно з ГО «Центр соціального лідерства» ініційовано опитування серед роботодавців «Зробимо Україну дружньою до малюків».

Метою даного дослідження є створення інформаційно-освітньої платформи виявлення та заохочення кращих практик з рівних можливостей для жінок, що працюють у відповідності з планом імплементації Директиви Ради 92/85/ЄЕС про вжиття заходів із поліпшення безпеки та охорони здоров’я на виробництві вагітних працівниць та працівниць, які нещодавно народили, або годують (десята індивідуальна Директива у значенні статті 16 (1) Директиви 89/391/ЄЕС).

Уряд України прагне сприяти та захищати право матері та дитини на грудне вигодовування, незалежно від того повертається вона до роботи чи знаходиться в декретній відпустці. Кодекс законів про працю України в розділі XII стимулює роботодавців, як приватних так і державних форм власності, впроваджувати політики та практики, що підтримують та захищають жінок, які мають малюків на грудному вигодовуванні.

Тож, запрошуємо учасників – юридичних осіб як державної так і приватної форми власності прийняти участь в опитуванні «Зробимо Україну дружньою до малюків», яке знаходиться за наступним посиланням https://goo.gl/forms/HtkxYlpjGGQIlgMK2.

Строки опитування продовжено до 02.11.2018 року.

Додаткову інформацію можна отримати в ініціатора громадської організації «Центр соціального лідерства» за тел.: (044) 591-28-48. Контактна особа: Лісовська Октябрина, моб. тел.: 050-388-62-88.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua