У К Р А Ї Н А

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА РАЙОННА РАДА

Херсонська область

Р І Ш Е Н Н Я

XXXII сесії сьомого скликання

 1. Про звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.

      2.Про  виконання районної програми економічного, соціального та культурного розвитку Верхньорогачицького району за   І півріччя 2018 року.

 1. Про результати діяльності Каховської місцевої прокуратури на території  Верхньорогачицького району за перше півріччя 2018  року.
 1. Про інформацію т.в.о. начальника Верхньорогачицького відділення Каховського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Херсонській області про забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку на території Верхньорогачицького району за перше півріччя 2018 року.
 1. Про внесення змін до районної програми підтримки діяльності фінансового управління Верхньорогачицької районної державної адміністрації для забезпечення реалізації державної бюджетної політики в районі на 2017-2018 роки.
 1. Про внесення змін до рішення ХХХ сесії районної ради  сьомого скликання   від 01 червня 2018 року № 425  «Про внесення змін до рішення ХХVII сесії районної ради  сьомого скликання  від 22 грудня 2017 року №338 «Про районний бюджет на 2018 рік».
 1. Про внесення змін до рішення ХХХІ сесії сьомого скликання від 27 липня 2018 року № 435 «Про внесення  змін до деяких рішень районної ради  «Про внесення змін до рішення ХХVII сесії районної ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року № 338 «Про районний бюджет на 2018 рік».
 1. Про внесення змін до рішення районної ради ХХХІ сесії сьомого скликання від 27 липня 2018 року № 436 «Про внесення змін до деяких рішень районної ради  «Про укладення договорів на передачу коштів субвенції у 2018 році».
 1. Про внесення змін до рішення XXVII сесії районної ради  сьомого скликання від 22 грудня 2017 року № 338 «Про районний бюджет на 2018 рік».     
 1. Про укладення договорів на передачу коштів субвенції у 2018 році.
 1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 5,6598 га, яка надана у власність громадянину Мельнику Ігорю Миколайовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за  межами населених пунктів на території Бережанської сільської ради Верхньорогачицького району Херсонської області.
 1. Про затвердження у новій редакції Статуту комунального некомерційного неприбуткового підприємства «Верхньорогачицький Центр первинної  медико-санітарної допомоги»  Верхньорогачицької районної ради Херсонської області.
 1. Про надання дозволу на початок процедури реорганізації комунального закладу «Верхньорогачицька центральна районна лікарня» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області  у комунальне  некомерційне підприємство «Верхньорогачицька  центральна районна лікарня» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області.
 1. Про надання згоди комунальному закладу «Верхньорогачицька центральна районна лікарня» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області на списання газових котлів.
 1. Про внесення змін до рішення ХХІХ сесії сьомого скликання  від 27.04.2018 року № 418  «Про перелік об’єктів спільної  власності територіальних громад Верхньорогачицького району».
 2. Про надання права оперативного управління нерухомим майном (майновим комплексом), об’єкта спільної власності територіальних громад Верхньорогачицького району, розташованого за адресою: смт Верхній Рогачик, пров. Поштовий, 3.
 3. Про розпорядження голови районної ради, заступника голови районної ради, прийняті в міжсесійний період з 27 липня 2018 року по 13 вересня 2018 року.

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua