Верхньорогачицька РДА: на порядку денному осінній призов громадян на строкову військову службу

Сьогодні, 02 листопада 2018 року, відбулася обласна селекторна нарада у форматі онлайн-конференції на місцях. Під час наради опрацьовано питання щодо стану проведення в області призову громадян на строкову військову службу.

Як підкреслив перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Биков – станом на початок листопада до лав Збройних Сил України відправлено сім осіб, що становить 46% відповідно до плану осіннього призову громадян на строкову військову службу по Верхньорогачицькому району. Наразі відповідальними та закріпленими фахівцями райдержадміністрації, виконкомів селищної та сільських рад за підтримки та залучення місцевого відділення поліції проводиться комплекс заходів, щодо виявлення осіб, які ухиляються від проходження військової служби з подальшим притягненням їх до відповідальності.

Окрім того, під час наради розглянули питання щодо стану планування заходів цивільного захисту ланки територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту Херсонської області та питання підготовки тренувань щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на Кременчуцькій ГЕС.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua