На Херсонщині продовжується осінній призов 2018 року до лав Збройних сил України

Сьогодні, 2 листопада, заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан разом із керівниками Департаменту з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи ОДА, обласного й міського військових комісаріатів і працівників ГУ Національної поліції у Херсонській області провів селекторну нараду з керівниками й відповідальними особами районів Херсонщини щодо ходу проведення осіннього призову 2018 року до лав Збройних сил України.

Керівники районних державних адміністрацій відзвітували про проведену роботу й поінформували про стан виконання плану осіннього призову. А саме, інформування населення, дворові обходи мешканців населених пунктів, де зареєстровані особи віком від 20 років, співпрацю з місцевими підприємствами.

Вадим Чабан звернувся до голів райдержадміністрацій, сільський і селищних рад і наголосив:

«За кожним населеним пунктом мають бути закріплені відповідальні особи, які здійснюватимуть роботу, пов’язану з набором громадян на осінній призов цього року. Це потрібно для того, щоб оцінити реальну ситуацію на місцях і мати уявлення про те, чи справді людина проживає за місцем реєстрації, чи виїхала».

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua