У районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського

Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!

О 11-й годині до зали районного будинку культури завітали гості, аби переглянути виступи творчих людей Верхньорогачицького району та привітати винуватців свята – бібліотекарів, аматорів та майстрів творчості, працівників музеїв, клубів. Ведучі заходу з самого початку створили святковий настрій усім присутнім і відзначили усю важливість мистецьких професій: «Ви даруєте людям радість, наповнюєте наші душі світлим почуттям, навчаєте розуміти прекрасне, знати історію та традиції, навчаєте любити свій рідний край, свою пісню, танець свого народу і мати від цього величезне задоволення».

До слова було запрошено голову Верхньорогачицької  районної державної адміністрації Наталію Тарасову. Вона  наголосила на значимості професії культпрацівника і привітав самих винуватців свята: «Думаю, у залі не знайдеться жодної людини, яка б поставила під сумнів той факт, що наша земля – найкраща.

Ми з вами живемо у чудовому краї і якщо ви коли-небудь вдивлялися в далечінь, ви бачили, що над нашим районом – найблакитніше небо, на наших полях – найзолотіше колосся, у наших селах живуть найталановитіші працелюбові люди. У світ приходять нові покоління людей. У кожного з них свої погляди, переконання. З’являються нові традиції, смаки, але народна культура, народні звичаї, пісня і танець залишаються вічними. Вони були, є і будуть. Я щиро вітаю усіх вас з вашим професійним святом і хочу подякувати кожному, хто працює в закладах культури».

Зі словами подяки та привітання до присутніх, зокрема до винуватців свята звернувся голова Верхньорогачицької районної ради Геннадій Нестеренко: «Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва району! Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята! Працівникам культури випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві. Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

Це свято – винагорода за вашу повсякденну працю, віддане служіння мистецтву. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуючи велич верхньорогачицького краю, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну! Висловлюю глибоку подяку всім працівникам культури та аматорам народного мистецтва за самовіддану, подвижницьку працю. Бажаю вам творчого ентузіазму, незгасного прагнення радувати та дивувати людей оригінальними ідеями на ниві культури.   А у вашому особистому житті нехай розквітає щастя, панує родинний затишок та благополуччя.Нехай ніколи не згасає творчий вогник у Ваших серцях!»

   

Згодом, відбулась церемонія нагородження працівників культури з нагоди свята, які відзначилися у роботі. Знайшлося місце і розвагам. Крім цього, ведучі розповіли і про досягнення культпрацівників. Творчі колективи Верхнього Рогачика мають безліч нагород та відзнак, що свідчить про високий культурний рівень нашого краю на мистецькій арені. З привітальними словами до гостей звернулися т.в.о. начальника відділу освіти Верхньорогачицької районної державної адміністрації Аліна Пахомова та начальник відділу культури районної державної адміністрації Ліна Ліснича. Дарунком гостям стали вокальні та хореографічні виступи солістів та творчих дитячих колективів.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua