У Верхньорогачицькому районі працівників культури та майстрів народного мистецтва привітали з професійним святом

8 листопада 2018 року в залі районного будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Привітати з професійним святом працівників культури завітали голова райдержадміністрації Наталія Тарасова, голова районної ради Геннадій Нестеренко, начальник відділу культури райдержадміністрації Ліна Ліснича та т.в.о. начальника відділу освіти Аліна Пахомова.

- Знаю, що без вихідних і свят, але завжди із святом у душі ви працюєте для людей. І сьогодні на вас покладена особлива, величезна місія – зберегти, примножити, як говориться «донести в маси» і поширити українську культуру. Переконана, що це особливо важливо в наш стрімкий час великої глобалізації, в час нових технологій та сучасних гаджетів, коли наші з вами діти та молодь – наше майбутнє можуть там і залишитись відірвавшись від живого спілкування та реальних емоцій. Тому вважаю, що одним із найважливіших ваших завдань сьогодні є інтеграція сучасних технологій із українськими культурними надбаннями, збереження всієї отієї генетичної основи, яка попри всі зазіхання, анексії чи неоголошені війни – була, є і буде в нашої української нації та культури, – зазначила у вітальному слові Наталія Тарасова.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, вагомий особистий внесок та активну участь у культурно-мистецьких заходах району, з нагоди 5 річниці Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва в Україні Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради були нагороджені кращі працівники: Олександр Анцибор – директор комунального закладу «Верхньорогачицкий районний будинок культури», Валентина Величко – викладач комунального закладу «Верхньорогачицька дитяча музична школа», Світлана Федоришина – методист по драматичному жанру комунального закладу «Веррхньорогачицький районний будинок культури».

- Дорогі колеги я горда від того що ви прославляєте велич верхньорогачицького краю на всю Херсонщину – бо цей  рік був особливий та урожайний на досягнення. Своєю плідною, творчою та невтомною працею ви займаєте почесні місця, несите позитивні емоції, даруєте людям радість та чудовий настрій, -вітала колег Ліна Ліснича.

Низку грамот від відділу вручено найкращим працівникам галузі культури: Світлані Родіоновій – директору комунального закладу «Верхньорогачицька дитяча музична школа», Світлані Борщаговській – бібліотекарю Первомаївської сільської бібліотеки-філії, Сергію Жованику – завідувачу Павлівським сільським клубом, Олені Поклад – аматору народного мистецтва та Наталії Голік – оператору комп’ютерного набору комунального закладу «Верхньорогачицький районний будинок культури».

Щиро вітали культпрацівників із професійним святом та бажали творчої наснаги, добра, миру, а також дякували за невтомну працю, за творчість та ентузіазм їх колеги із районного будинку дитячої та юнацької творчості та учні Верхньорогачицької опрної школи І-ІІІ ступенів. Свято супроводжувалося їх творчими виступами, які із задоволенням приймали артисти району.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua