Верхньорогачицькі вчителі Нової української школи успішно закінчили навчання

Упродовж тижня шкільних канікул з 29 жовтня по 2 листопада 2018 року відбувся ІІІ етап підвищення кваліфікації вчителів початкових класів району, які в наступному навчальному році працюватимуть з першокласниками за новим Державним стандартом. Навчання проводилося на базі комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів».

Учасники завершальної третьої очної сесії творчо підійшли до захисту залікових робіт. Демонстрація розроблених ранкових зустрічей, фрагментів інтегрованих уроків, обговорення організації батьківських зборів, матеріалів для розвитку партнерських стосунків у співпраці з батьками, презентація лепбуків, ментальних карт, видів формувального оцінювання, портфоліо тощо супроводжувалася інсценізацією, відеофільмами, колажами, віршованими творами, створеними шедеврами з цеглинок LEGO.

Сповнені фахових знань, позитиву, оптимізму, творчості й відповідальності за свою місію, з вірою в Нову українську школу учасники сесії завершили навчання та отримали сертифікати. Упродовж насичених п’яти днів творчої, плідної, спільної роботи вчителі не лише підвищили свою фахову майстерність, набули нових знань та вмінь, але й отримали можливість по-іншому подивитися на власну педагогічну діяльність, перебудувати зміст освіти на формування компетентностей, потрібних для успішної самореалізації в суспільстві.

Завідувач РМК

Галина Ситник

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua