Верхньорогачицькі педагоги обговорили традиційні та інноваційні підходи у вихованні креативної інтелектуальної особистості

27 листопада 2018 року на базі Чистопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено семінар учителів зарубіжної літератури, англійської мови та шкільних бібліотекарів закладів загальної середньої освіти району з теми «Традиційні та інноваційні підходи у вихованні креативної інтелектуальної особистості».

Учитель зарубіжної літератури, спеціаліст вищої категорії, Столковська Т.О., презентувала урок  в 11 класі з теми «Срібна доба російської поезії. А. Ахматова. О. Блок». Урок з англійської мови в 6 класі з теми «Харчування. Харчові звички. Здорова та шкідлива їжа» підготувала та провела Зубач С.Є., учитель іноземної мови, спеціаліст вищої категорії. Школярі з цікавістю працювали у своїх робочих зошитах, з підручниками, демонстрували презентації, декламували вірші, уміло аналізували, висловлювали власні думки.

Учасники семінару проявили активність в обговоренні сучасних методичних ідей, поділилися методичними надбаннями. Теоретичною частиною семінару опрацьовано такі питанням «Актуальні проблеми та нові тенденції у вивченні літератури», «Формування комунікативної компетенції на основі розвитку творчого мислення учнів у процесі вивчення іноземної мови».

У ході обговорення теми семінару методичного об’єднання шкільних бібліотекарів «Виховання національно-свідомого громадянина засобами шкільної бібліотеки» виступила шкільний бібліотекар Чистопільської ЗОШ  І-ІІІ ступенів Дацко С.М., з презентацією роботи шкільної бібліотеки. Під час практичного заняття «Сучасна бібліотека – шлях до сприяння творчої самореалізації особистості, розвитку цінностей до громадянського суспільства» обговорювалися підсумки Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини», матеріали обласного науково-практичного семінару «Виконання місії бібліотеки на інноваційному етапі розвитку освіти в Україні» та Інтернет-марафону від ВГ «Основа» з теми «Змінюємо школу разом: новий освітній простір та сучасні технології». Обговорювалися також теоретичні та практичні питання, пов’язані з роботою шкільної бібліотеки, рекомендації щодо впровадження УДК.

Наприкінці семінару гостей школи було запрошено на цікаву, пізнавальну та захоплюючу екскурсію до сільського музею «Мій рідний край – моя історія жива», яку провів Шершень О.П., учитель історії, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

З усіх заслуханих питань роботи семінару було прийнято відповідні рішення та розроблено методичні рекомендації.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua