Місцеві ради фінансово підтримують територіальну оборону Херсонщини

У попередні роки виконувалися стратегічне завдання – збереження держави, створювання сильної армії і зупиняли просування агресора. Наразі на тренді економічного зростання важливо забезпечити міць держави.

Тож, сьогодні, 04 грудня, під час засідання позачергової сесії обласної ради, одноголосним рішенням депутатського корпусу було підтримано додатково виділення 2,4 млн грн на фінансування бригад територіальної оборони Херсонської області.

Зокрема, 1,4 млн грн – це субвенція з обласного бюджету та 1,0 млн грн – з місцевого бюджету Херсону.    

Так, кошти виділяються для надання транспортних послуг перевезення військовозобов’язаних під час навчань, для створення навчально-матеріальної бази. Також гроші спрямуватимуться на придбання пально-мастильних матеріалів для недопущення перебоїв у наданні якісної, своєчасної екстреної допомоги та забезпечення питною водою і кухонним приладдям.

Всі зазначені заходи були запропоновані Херсонською облдержадміністрацією в рамках виконання програми територіальної оборони області.

Також депутати підтримали внесення змін до Регламенту Херсонської обласної ради VІІ скликання. Регламент вирішено доповнити розділом, який стосується особливостей діяльності ради в умовах надзвичайного або воєнного стану.

Окрім цього, більшістю голосів підтримано внесення змін до програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2018 рік та укладення договорів про передачу коштів субвенцій у 2018 році.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua