Поліція Верхньорогачицького району звертається до громадян!

У зв’язку із введенням на території Херсонської області воєнного стану особовий склад гарнізону поліції Херсонщини переведений на посилений варіант несення служби. Щоденно на охорону публічного порядку та безпеки громадян заступають  піші наряди поліції та автопатрулі. Посилено проведення профілактичних заходів по забезпеченню публічного порядку та безпеки громадян і недопущенню дестабілізації криміногенної обстановки на території Херсонської області.

За словами начальника Верхньорогачицького відділення поліції Каховського ВП ГУНП в Херсонській області капітана поліції Ігоря Усенко, з цією метою в Головному управлінні Національної поліції Херсонщини та Верхньорогачицькому ВП в цілодобовому режимі розгорнута робота «Ситуаційного центру ГУНП», який контролює ситуацію по області та враховує оперативне реагування на звернення та повідомлення громадян.

Рекомендовано цивільним особам, які не мають відношення до військової служби та державної служби особливого характеру,  обмежитися у повсякденному використанні камуфльованого одягу, перебуваючи у місцях концентрації військових формувань та мати при собі документ, що посвідчує особу. У разі виявлення підозрілих  осіб, транспортних засобів або предметів, що можуть бути підставою сумніву або небезпеки - терміново телефонуйте за номером «102» або за номером чергової частини Верхньорогачицького відділення +380 95 763 9144  (цілодобово).

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua