Відбулося перше засідання ради регіонального розвитку Верхньорогачицького району

Сьогодні, 06 грудня 2018 року, голова районної державної адміністрації Наталія Тарасова, голова районної ради Геннадій Нестеренко та представники органів місцевого самоврядування району, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій і установ району, активні громадські діячі взяли участь у засіданні районної ради регіонального розвитку.

Перше, публічне засідання консультативно-дорадчого органу відбулося у приміщенні Верхньорогачицької районної державної адміністрації. Відкриваючи засідання голова райдержадміністрації Наталія Тарасова підкреслила, що у листопаді цього року в Києві відбулося засідання Ради регіонального розвитку за участі керівництва країни, на якому відбулося обговорення глобальних інфраструктурних проектів і планів розвитку України.

«Президент Петро Порошенко доручив головам обласних та районних держадміністрацій завдання розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити і прийняти їх на рівні громад. Саме тому, сьогодні ми маємо чудову нагоду обговорити перспективні плани розвитку нашого Верхньорогачицького району на найближчі три роки», - зосередила увагу присутніх очільник району.

Окрім того, голова райдержадміністрації окреслила важливі стратегічні цілі, які ставить перед собою влада району на 2019-2021 роки. Серед них – енергоефективність комунальних закладів і благоустрій територій, водозабезпечення, ремонт дорожнього покриття, соціальні гарантії та соціальний захист місцевого населення, залучення інвестицій, впровадження перспективних проектів розвитку інфраструктури району, впровадження головної реформи країни – децентралізації.

Для аналізу стартової ситуації з урахуванням специфіки кожної галузі району, кожного його населеного пункту до слова запросили начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі районної державної адміністрації Наталію Логвінову, яка презентувала присутнім основні здобутки та реалізовані ініціативи за 2014-2018 роки. Також, Наталія Василівна окреслила перелік першочергових завдань, що сприятимуть розвитку Верхньорогачицького району у 2019-2021 роках.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua