У Верхньорогачицькому районі урочисто привітали військовослужбовців ЗСУ

Сьогодні, 06 грудня 2018 року, голова райдержадміністрації Наталія Тарасова та голова районної ради Геннадій Нестеренко взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України, які відбулись в районному будинку культури, за участі працівників організацій та установ району, військовослужбовців ЗСУ, учасників АТО та членів їх сімей, громадськості селища.

Першою зі святковою промовою до присутніх у залі звернулась голова райдержадміністрації Наталія Тарасова, - «Сьогодні, у дні безпідставної агресії та зазіхань ззовні, це дійсно загальнонаціональне свято в нашій державі, адже українці згуртувалися і довели, що весь народ може стати на оборону своєї країни, і кожен громадянин, незалежно від віку, може долучитися до захисту України в різних своїх можливостях, методах та допомозі. Прикладом цьому є ви – військовослужбовці Збройних Сил України та всі чоловіки, які є резервістами та входять до загонів територіальної оборони. До-речі сьогодні у Херсонській області розпочалися відповідні масштабні навчання, учасниками яких є і наші верхньорогачицькі бійці».

Привітав військовослужбовців і голова районної ради Геннадій Нестеренко та спільно із головою райдержадміністрації виконали почесну місію – вручили медалі «За оборону рідної держави» за особисту мужність і відвагу, патріотизм та героїзм, проявлені під час захисту свободи, суверенітету та територіальної цілісності нашої Вітчизни, активну життєву позицію та з нагоди Дня збройних сил України учасникам антитерористичної операції: старшому солдату Євгену Нощенку, солдату Сергію Долгову, матросу Валерію Майбороді, молодшому сержанту Степану Хомичу та старшому солдату Андрію Рябенко (нагороду отримала мама юнака – Олена Зарембовська).

Окрасою урочистих заходів став святковий концерт за участю народного колективу «Калинонька» та артистів районного будинку культури.

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua