У К Р А Ї Н А

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА РАЙОННА РАДА

Херсонська область

Р І Ш Е Н Н Я

XXXV сесії сьомого скликання

480

Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Верхньорогачицького району на 2019 рік

481

Про надання/прийняття міжбюджетних трансфертів (субвенцій)  у 2019 році.

482

Про укладення договорів на передачу міжбюджетних трансфертів  у 2019 році.

483

Про районний бюджет Верхньорогачицького району  на 2019 рік. додатки 1, 2, 3, 4,  5, 6,  7

484

Про внесення  змін до рішення XXVII сесії районної ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року № 338 «Про районний бюджет на 2018 рік».

485

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 83,6810 га, для ведення фермерського господарства, право оренди на яку буде продано на земельних торгах, та яка розташована за межами населених пунктів на території Ушкальської сільської ради Верхньорогачицького району Херсонської  області.

486

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 65,7702 га, для ведення фермерського господарства, право оренди на яку буде продано на земельних торгах, та яка розташована за межами населених пунктів на території Ушкальської сільської ради Верхньорогачицького району Херсонської області.

487

Про внесення змін до програми проведення в районі приписки та призову громадян України на строкову військову службу у 2014-2018 роках.

488

Про хід виконання  районної цільової програми «Розвиток освіти

Верхньорогачицького району – інвестиції в майбутнє регіону» на 2015-2018 роки та внесення змін до неї

489

Про внесення змін до програми щодо запровадження матеріального стимулювання окремих колективів та громадян району

490

Про внесення змін та затвердження у новій редакції Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Верхньорогачицького району.

491

Про прийняття Михайлівського дитячого садка «Веселка» Бережанської сільської ради  до спільної власності територіальних громад Верхньорогачицького району

492

Про надання дозволу на реорганізацію Михайлівського дитячого садка «Веселка» та Михайлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів шляхом злиття   та   утворення   Михайлівського  навчально-виховного   комплексу «заклад загальної середньої освіти – дошкільної освіти» Верхньорогачицької ради Херсонської області.

493

Про преміювання директора комунальної установи «Верхньорогачицький районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Денщик Н.В. у грудні 2018 року.

494

 

 

 

 

Про преміювання виконуючої обов’язки головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Верхньорогачицька центральна районна лікарня» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області

Кулик О.В. у грудні 2018 року.

495

Про преміювання директора Верхньорогачицького територіального

центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Поклада В.І. у грудні 2018 року

496

Про призначення на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Верхньорогачицька центральна районна лікарня» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області Кулик О.В.

497

Про надання згоди відділу агропромислового розвитку Верхньорогачицької районної державної адміністрації на укладення договорів оренди.

498

Про  перелік  питань для розгляду на сесіях, засіданнях   президії  та  постійних  комісій Верхньорогачицької районної ради у 2019 році.

499

Про зняття з контролю деяких рішень Верхньорогачицької районної ради.

500

Про надання Верхньорогачицькій  центральній районній аптеці № 34 дозволу на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок.

501

Про розпорядження голови районної ради, прийняті в міжсесійний період з 16 листопада 2018 року по 20 грудня 2018 року.

502

Про надання згоди  на розірвання договору, укладеного комунальним некомерційним  підприємством «Верхньорогачицька центральна районна лікарня» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua