Для жителів Генічеського району закуплено нове медичне обладнання й техніку

На придбання медичного обладнання й техніки для Генічеської центральної районної лікарні у 2018 році було виділено 1 млн 300 тис грн.

Таке рішення було прийнято Херсонською обласною радою згідно з пропозиціями Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації відповідно до розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 23 квітня 2018 року № 343 «Про виконання в області постанови КМУ від 09 червня 2011 року № 647 (зі змінами)  з метою виконання бюджетної програми 2501120 «Розселення та облаштування депортованих кримських татар та осіб інших національностей, які були депортовані з території України».

Директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко зазначив:

«Наприкінці 2018 року обладнання було доставлене до Генічеської ЦРЛ. Незабаром його буде встановлено і нове медичне устаткування працюватиме для пацієнтів лікарні».

Серед закупленого - система ультразвуку, гематологічний аналізатор, електрокардіографи, реабілітаційні столи тощо.

За результатами тендерних процедур та допорогових закупівель, згідно з укладеними договорами, загальна вартість обладнання та техніки становить 1293,9 тис грн.

За словами головного лікаря Генічеської центральної районної лікарні Ельдара Фетієва, така допомога вкрай важлива для місцевих жителів:

«Район багатонаціональний і кримські татари складають велику частину населення. Ми маємо у повній мірі обслуговувати всіх мешканців Генічеського району і отримане обладнання стане для цього у допомозі. Люди звертаються до лікарні з різними проблемами здоров’я й отримана апаратура тільки допоможе прискорити їх вирішення».

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua