У Верхньорогачицькому районі мрія двох осіб з числа дітей-сиріт про власне житло здійснилася напередодні новорічних свят

Завдяки виділенню коштів державної субвенції, злагодженій роботі усіх гілок влади району: керівництва РДА, органів місцевого самоврядування, служби у справах дітей РДА, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, фінансових установ, у 2018 році Кравченко Ігор та Таран Анатолій отримали у власність житлові приміщення від держави. Юнаки перебували на квартирному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов Виконавчих комітетів Верхньорогачицької селищної ради та Первомаївської сільської ради, та виявили бажання повернутися для постійного проживання на територію відповідних населених пунктів.

Освоєння державної субвенції на території району стало можливим завдяки виконанню умов постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877. У 2018 році в область на ці потреби було спрямовано майже 20 мільйонів гривень для придбання та нового будівництва дитячих будинків сімейного типу, житла для дітей-сиріт віком від 16 до 18 років та осіб з їх числа віком до 23 років. Верхньорогачицький район отримав 503 489, 89 грн, що були використані для придбання і передачі у власність особам з числа дітей-сиріт двокімнатної квартири у Верхньому Рогачику та будинку у селі Первомаївка. У 2019 році робота в цьому напрямку не припиняється, аби забезпечити власним житлом ще більше громадян вищезазначеної категорії. Так держава дає можливість молодим людям стартувати та почати займатися самореалізацією.

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua