З апаратної наради Верхньорогачицької райдержадміністрації

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Наталії Тарасової в понеділок, 4 лютого 2019 року, відбулась щотижнева апаратна нарада за участю голови районної ради Геннадія Нестеренка, першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Бикова, радника голови Сергія Приходька, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

На апаратній нараді були озвучені актуальні питання життя району. Зокрема, про роботу в частині нарахування та виплати субсидій і допомог малозабезпеченим верствам населення, виконання районного бюджету, ходу опалювального періоду у закладах освіти та охорони здоров’я району, стану реформування медичної галузі та впровадження засад Нової української школи у закладах загальної середньої освіти тощо.

Окрім того присутні обговорили стан підготовки до відзначення 75-ї річниці визволення Верхньорогачицького району від німецько-фашистських загарбників.

По завершенню апаратної наради голова райдержадміністрації Наталія Тарасова надала ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua