Вкарбований у вічність

Петро Юліанович Корбут ніколи не бував у Верхньому Рогачику, певно, він майже все своє життя і не знав, що в північній Таврії є такий населений пункт, але доля розпорядилася так, що саме Верхньорогачицький район став для уродженця Білорусії місцем вічної слави.

Саме, 08 лютого 2019 року, згадати про цю славу, про подвиг комбрига прийшли до його пам’ятника дирекція, учні Верхньорогачицької опорної ЗОШ, працівники бібліотеки та районної дитячої музичної школи.

Під час заходу присутні згадали події 75-ти річної давнини, які відбувались на верхньорогачицькій землі.

Крім того, учні декламували вірші, співали пісні, присвячені захисникам рідної землі, а директор школи Коротун В.О. у своєму виступі пов'язала події тих часів із сьогоденням, коли на сході країни наші земляки захищають цілісність України. Директор бібліотеки Ничик Л.П. розповіла дітям про останній бій комбрига Корбута П.Ю.

Жодна війна не буває без втрат. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів, які визволяли Верхньорогачицький район від німецько-фашистських загарбників та воїнів-земляків, які загинули на сході України у сьогоднішній час. Вічна їм пам'ять…

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua