В ОДА обговорюють питання організації та проведення заходів з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 11 лютого, в обласній державній адміністрації відбулась робоча нарада щодо організації та проведення в обласному центрі заходів з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні, який щорічно відзначається 20 лютого.

Нарада проводилася під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Дмитра Бутрія та за участі керівників структурних підрозділів ОДА, міської ради та представників правоохоронних органів і громадських організацій.

Дмитро Бутрій одразу звернув увагу, що таке свято не можна залишати осторонь, тому потрібно забезпечити масовість та інформативність населення про всі заплановані у Херсоні заходи.

Так, у спільному обговоренні було вирішено, що 20 лютого заходи проводитимуться на площі Свободи – місці, де у 2014 році проходив Херсонський Майдан, та біля Алеї Героїв Незалежної України по вул. Перекопській. Там духовенство проведе спільний молебень.

Від громадськості надійшла ініціатива проведення автопробігу й здійснення інсталяції із свічок на площі Свободи.

Святкові заходи проводитимуться у другій половині дня, ближче до вечора.

Окрім того, у цей день відбудеться виїзд на кладовище Геологів. Для родичів і друзів загиблих Героїв Херсонщини, які матимуть бажання їх навістити буде забезпечений окремий транспорт.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua