Верхньорогачицький юнак представлятиме область на конкурсі читців у серці України

09 березня 2019 року на базі Новокаховського міського Палацу культури відбувся щорічний обласний конкурс читців, присвячений 205-ій річниці з дня народження Т.Г.Шевченка «Світлиця Кобзаревих дум».

Згідно Положення Верхньорогачицький район представляв переможець районного туру Приходько Микола, учень Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи, учасник дитячого драматичного гуртка «Мікс», дитячого вокального гуртка «Консонанс» Верхньорогачицького районного будинку культури. 

Почесне журі до складу кого входили заслужені працівники культури України, поети та письменники, Дипломант ІІ та ІІІ ступенів Всеукраїнського та Міжнародного конкурсів читців, присвяченого пам’яті Т.Г.Шевченка – Лимаренко Лідія Іванівна, Олексюк Олег Васильович, Абзелімов Олексій Леонідович відзначили майстерність верхньорогачицького конкурсанта та вручили диплом І ступеню у номінації «читці-аматори» у віковій категорії від 14 до 20 років. Не тільки журі, а й глядачі та учасники конкурсу вітали дипломанта із заслуженою перемогою.

Микола захищатиме честь Херсонської області на конкурсі читців в Києві 22 квітня 2019 року.

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua