У Верхньорогачицькому районі готуються до «гарячої пори» весняно-польвих робіт

12 березня 2019 року у малому залі Верхньорогачицької районної державної адміністрації за участі першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Бикова та голови районної ради Геннадія Нестеренка відбулася науково-практична нарада з питань весняно-польових робіт та застосування новітніх технологій у сільгосптоваровиробництві.

Присутні на нараді сільгосптоваровиробники району та доповідачі обговорили питання щодо підготовки агропромислового комплексу районну до проведення весняно-польових робіт та особливостей державної підтримки сільгосптоваровиробників у 2019 році.

Крім того, присутній на заході завідуючий відділу агротехнологій, кандидат сільськогосподарських наук Інституту зрошуваного землеробства НААН України Заєць Сергій Олександрович презентував доповідь щодо особливостей догляду за озимими культурами та посів ярових культур у 2019 році.

На завершення наради всі присутні ознайомилися із компанією «5 елемент», яку презентувала Сугак Ірина Миколаївна, заступник директора компанії в Голопристанському районі Херсонської області.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua