За кожним мужнім чоловіком стоїть жінка – зустріч із матерями та дружинами учасників АТО із Верхньорогачицького району

Сьогодні, 14 березня 2019 року, у Верхньорогачицькій районній державній адміністрації відбулось засідання «круглого столу» із матерями та дружинами учасників АТО «Життя після АТО».

Відкрила засідання заступник голови районної державної адміністрації Світлана Нестеренко, яка перш за все подякувала присутнім жінкам за їхніх відважних чоловіків – тих, хто повернувся із зони бойових дій та тих хто оберігає спокій українських родин і сьогодні.

Згідно порядку денного засідання начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Оксана Катеринська надала роз’яснення з питань отримання соціальних допомог та пільг.

Крім того, практичний психолог районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Жанна Воропай підняла питання проблематики щодо насильства у сім’ях учасників бойових дій. Окреслила діяльність районного центру соціальних служб для сім’я, дітей молоді щодо попередження проявів домашнього насильства.

До участі у заході також були запрошені начальник та заступник начальника відділу Верхньорогачицького бюро правової допомоги Каховського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Людмила Яценко та Олена Філімоненко. Фахівці із правової допомоги надали роз’яснення щодо юридичної відповідальності за вчинення домашнього насильства.

Поділилася досвідом роботи з учасниками АТО і сусіди із Великолепетиського району. Так, присутні жінки зацікавлено слухали виступи подружжя Осоченків – Юрія та Наталії. Юрій Олексійович – голова Великолепетиської громадської організації ветеранів та воїнів АТО окреслив напрямки роботи громадської організації, проблеми із якими найчастіше стикаються у буденному житті колишні воїни АТО/ООС чи члени їх сімей, шляхи їх вирішення.

На завершення заходу в теплій, невимушеній атмосфері відбувся обмін думками та порадами із військовим капеланом Пономарьовим Анатолієм Миколайовичем.

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua