ПРОТОКОЛ № 1

засідання Громадської ради при Верхньорогачицькій

районній державній адміністрації

 

26 грудня 2018 року                                                            смт Верхній Рогачик,

                                                                                                 малий зал РДА

 

У засіданні взяли участь:

- голова Верхньорогачицької районної державної адміністрації Н.О.Тарасова;

- члени Громадської ради при Верхньорогачицькій районній державній адміністрації (10 осіб);

- представники структурних підрозділів Верхньорогачицької районної державної адміністрації та Верхньорогачицької районної ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про затвердження плану роботи Громадської ради на 2019 рік.
 2. Про стан та забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.
 3. 3. Про хід виконання районної програми соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015-2019 роки.
 4. 4. Про стан надання соціальних послуг населенню району.
 5. 5. Про надання соціальних, психологічних послуг учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей.
 6. 6. Про проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Верхньорогачицького району на 2019 рік.
 7. 7. Про проект районного бюджету на 2019 рік.
 8. 8. Про план консультацій з громадськістю на 2019 рік у Верхньорогачицькому районі.
 9. Різне.
 10. СЛУХАЛИ:

Загрунного Сергія Івановича, голову Громадської ради при Верхньорогачицькій районній державній адміністрації про затвердження плану роботи Громадської ради на 2019 рік (додається).

ВИСТУПИЛИ: -

ВИРІШИЛИ:

 1. Затвердити план роботи Громадської ради на 2019 рік.

«За»– 10, «Проти» – 0, «Утрималось» – 0.

 

 1. СЛУХАЛИ:

Грушецьку Лілію Віталіївну, тимчасово виконуючу обов’язки начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації про стан та забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування (додається).

ВИСТУПИЛИ: -

ВИРІШИЛИ:

 1. Інформацію про стан роботи щодо соціального захисту дітей-сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування вважати такою, що потребує постійної уваги і покращення.
 2. Рекомендувати службі у справах дітей Верхньорогачицької районної державної адміністрації:

2.1. Забезпечити своєчасне внесення до єдиного електронного банку даних інформації стосовно дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

2.4 Сприяти в оздоровленні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в літній період.

«За»– 10, «Проти» – 0, «Утрималось» – 0.

 

 1. СЛУХАЛИ:

Катеринську Оксану Миколаївну, начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації        про хід виконання районної програми соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015-2019 роки (додається).

ВИСТУПИЛИ: -

ВИРІШИЛИ:

 1. Зазначену інформацію взяти до відома.
 2. Рекомендувати управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації:

2.1. Систематично проводити роботу по обстеженню умов проживання ветеранів війни, дітей війни, звернути особливу увагу на одиноких ветеранів.

2.2. Забезпечувати позачергове оформлення документів на призначення субсидій на житлово-комунальні послуги, пільги на тверде та рідке паливо ветеранам війни, праці , дітям війни , одиноким непрацездатним громадянам , які мають на це право.

«За»– 10, «Проти» – 0, «Утрималось» – 0.

 

 1. СЛУХАЛИ:

Катеринську Оксану Миколаївну, начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації про стан надання соціальних послуг населенню району (додається).

ВИСТУПИЛИ: Поклад Володимир Іванович, директор Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

ВИРІШИЛИ:

 1. Зазначену інформацію взяти до відома.
 2. Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації систематично інформувати населення району з питань діючого законодавства, змін до нього через співпрацю з місцевими засобами масової інформації на офіційному веб-сайті органів влади Верхньорогачицького району, інформаційних стендах тощо.
 3. Верхньорогачицькому територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) посилити роботу по виявленню одиноких громадян та осіб з обмеженими можливостями з метою надання їм соціальних послуг та підтримки.

«За»– 10, «Проти» – 0, «Утрималось» – 0.

 

 1. СЛУХАЛИ:

Грицаєнко Людмилу Аліковну директора Верхньорогачицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про надання соціальних, психологічних послуг учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей (додається).

ВИСТУПИЛИ: Катеринська Оксана Миколаївна, начальник управління праці та соціального захисту населення  районної державної адміністрації, Воропай Жанна Едуардівна, координатор Центру допомоги учасникам антитерористичної операції при Верхньорогачицькій районній державній адмімінстрації, Васильєв Василь Володимирович, голова громадської організації «ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА РАЙОННА СПІЛКА УЧАСНИКІВ АТО».

ВИРІШИЛИ:

 1. Зазначену інформацію взяти до відома.
 2. Рекомендувати районному центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді систематично забезпечувати проведення оцінки потреб учасників АТО та членів їх сімей у послугах, психологічній підтримці на етапі адаптації до мирного життя.
 3. Рекомендувати Верхньорогачицькій районній філії Херсонського обласного центру зайнятості продовжити вживати заходи щодо забезпечення в найкоротші строки оформлення допомоги по безробіттю демобілізованим із військової служби учасникам АТО.

«За»– 10, «Проти» – 0, «Утрималось» – 0.

 

 1. СЛУХАЛИ:

Логвінову Наталю Василівну, начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі районної державної адміністрації про проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Верхньорогачицького району на 2019 рік (додається).

ВИСТУПИЛИ: -

ВИРІШИЛИ:

 1. Зазначену інформацію взяти до відома.
 2. Рекомендувати територіальним органам міністерств і відомств, селищній та сільським радам забезпечити виконання завдань, визначених Програмою.

«За»– 10, «Проти» – 0, «Утрималось» – 0.

 

 1. СЛУХАЛИ:

Яворницьку Наталію Степанівну, начальника фінансового управління районної державної адміністрації про проект районного бюджету на 2019 рік (додається).

ВИСТУПИЛИ: -

ВИРІШИЛИ:

 1. Зазначену інформацію взяти до відома.

«За»– 10, «Проти» – 0, «Утрималось» – 0.

 

 1. СЛУХАЛИ:

Михайлову Олену Олександрівну, головного спеціаліста відділу організаційної роботи та з питань внутрішньої, інформаційної політики апарату районної державної адміністрації про план консультацій з громадськістю на 2019 рік у Верхньорогачицькому районі (додається).

ВИСТУПИЛИ: -

ВИРІШИЛИ:

 1. Зазначену інформацію взяти до відома.

«За»– 10, «Проти» – 0, «Утрималось» – 0.

 

 

Голова Громадської ради                                                          С.І. Загрунний

 

Секретар                                                                                       О.О. Михайлова

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua