Верхньорогачицькі підлітки вивчали питання щодо здорового способу життя

Здоров’я людини – питання досить актуальне для всіх часів і народів. Здоровий спосіб життя є важливим фактором, що сприяє підтримці фізичного і психічного добробуту, збільшенню тривалості активного життя людини. Головне, щоб сама людина захотіла залишатися здоровою, активною і незалежною. Здоров’я можна поліпшити шляхом зміни способу повсякденного життя, і зробити це, як говорить прислів’я, «ніколи не пізно».

02 квітня 2019 року практичним Верхньорогачицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Жанною Воропай було проведено захід для учнів 5-6 класів Верхньорогачицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2  на тему: «Ми за здоровий спосіб життя!». Під час заходу діти брали участь у групових іграх, конкурсах, кожен учасник висловлював свою точку зору щодо здорового способу життя відповідно до заповнених анкет.

Під час конкурсу «Моя команда» діти відображали шкідливі звички та здоровий спосіб життя за допомогою малюнків, читання віршів, виконання фізичних вправ.

В конкурсі «Назви 5 основних складових твого здорового способу життя» діти показали себе активними прихильниками здорового способу життя», не соромилися називати і погані свої звички.

На завершення заходу практичний психолог Центру  підвела підсумки та нагородила переможця грамотою, побажала всім присутнім  здоров’я, здійснення мрій, успіхів у навчанні.

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua