ПРОЕКТ

 

 

УКРАЇНА

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА  РАЙОННА  РАДА 

ХЕРСОНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

П Р Е З И Д І Я

 

 

Від     2019 року    Протокол №

 

Про хід виконання районної програми

підтримки діяльності фінансового управління

Верхньорогачицької районної державної

адміністрації для забезпечення реалізації

державної бюджетної політики в районі на

2017-2020 роки

 

Заслухавши та обговоривши інформацію про хід виконання районної програми підтримки діяльності фінансового управління Верхньорогачицької районної державної адміністрації для  забезпечення реалізації державної бюджетної політики в районі на 2017-2020 роки, районна рада відмічає, що в районі проводиться певна робота з даного питання.

Метою програми є підвищення ефективності забезпечення реалізації державної бюджетної політики в районі, взаємодія та обслуговування головних розпорядників коштів районного бюджету і місцевих бюджетів району на кожному етапі бюджетного процесу.

Для здійснення своїх основних завдань та запланованих заходів, з метою створення умов для  провадження послідовної та узгодженої діяльності щодо строків, періодичності одержання і передачі інформації фінансове управління потребує підвищення автоматизації, нові інтегровані інформаційно-аналітичні системи: планування та виконання бюджету, бухгалтерського обліку та покращення матеріально-технічної бази.   

У 2018 році фінансове управління отримало фінансову підтримку з місцевих бюджетів району в загальній сумі – 55,0 тис. грн., з яких:

  • 50,0 тис. грн. з районного бюджету;
  • 5,0 тис. грн. з бюджету Ушкальської сільської ради.

За дані кошти  фінансовим управлінням було здійснено оплату аналітично-інформаційної системи «Місцеві бюджети рівня міста, райони «2006» (програма «АІС»), оплачено послуги із заправки картриджів, придбано канцелярські товари, кабель та будівельні матеріали для здійснення поточного ремонту, виготовлено технічний паспорт на майновий комплекс.

У 2019 році, станом на 01 травня, для реалізації програми передбачено кошти в сумі 50,0 тис. грн. з районного бюджету. Дані кошти планується використати для оплату аналітично-інформаційної системи «Місцеві бюджети рівня міста, райони «2006» (програма «АІС») та обслуговування офісної техніки, сплати податків і зборів за державну реєстрацію майна, виготовлення технічної документації та проведення робіт щодо встановлення точки приєднання до електроустановок, придбання матеріалів для облаштування нового (орендованого) приміщення.

В ході реалізації програми продовжується робота з підвищення ефективності забезпечення реалізації державної бюджетної політики в районі, взаємодія та обслуговування головних розпорядників коштів районного бюджету і місцевих бюджетів району;

-   здійснення дієвого механізму управління бюджетним процесом в районі, у тому числі щодо визначення стратегічних цілей розвитку району з урахуванням можливостей бюджету в середньостроковій перспективі;

-  забезпечення прозорості, передбачуваності та послідовності бюджетної політики шляхом:  подальшого розвитку програмно-цільового методу в бюджетному процесі; удосконалення системи стратегічного планування на рівні головних розпорядників бюджетних коштів;

- забезпечення оптимального та ефективного використання державних, районних та коштів місцевих бюджетів району;

-    посилення бюджетної дисципліни та контролю за витратами  районного бюджету;

-  покращення матеріально-технічної бази фінансового управління Верхньорогачицької районної державної адміністрації, для виконання належним чином покладених завдань та функцій.

На основі вищевикладеного, керуючись ст. 57 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», президія  районної ради

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Інформацію про хід виконання районної програми підтримки діяльності фінансового управління Верхньорогачицької районної державної адміністрації для забезпечення реалізації державної бюджетної політики в районі на 2017-2020 роки прийняти до відома.
  2. Виконавцям даної програми інформувати виконавчий апарат районної ради про виконання даної програми в термін до 01 січня 2020 року.
  3. Контроль за виконанням програми залишити за постійною комісією районної ради з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету і фінансів та спільної власності територіальних громад району.

 

     

      

       Голова районної ради                                         Г.І. НЕСТЕРЕНКО

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua