Інформація

про хід виконання програми забезпечення діяльності центру надання адміністративних послуг Верхньорогачицької районної державної адміністрації на 2018-2019 роки

 

 

Центр надання адміністративних послуг районної державної адміністрації здійснює свою діяльність відповідно до розпоряджень голови районної державної адміністрації від 05 лютого 2014 року №63 «Про утворення Центру надання адміністративних послуг Верхньорогачицької районної державної адміністрації» та №64 «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Верхньорогачицької районної державної адміністрації», в якому чітко визначено порядок організації роботи центру та затверджено перелік адміністративних послуг. На сьогодні через центр надається близько 57 видів адміністративних послуг, включаючи послуги дозвільних органів та послуги центральних органів виконавчої влади, які визначені Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 року №523-р. З повним переліком послуг, що надаються через Центр, можна ознайомитись на сайті Верхньорогачицької райдержадміністрації в розділі «Адміністративні послуги».

Організація надання адміністративних послуг у Центрі здійснюється адміністраторами, які працюють шляхом взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.    

Популярні послуги за якими звертаються до Центру – це витяги з Державного земельного кадастру, державна реєстрація земельної ділянки, отримання довідки 6-ЗЕМ, отримання витягу про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки, вклеювання фото у паспорт громадянина України, послуги з державної реєстрації прав на нерухоме майно та послуги з містобудування та архітектури.

Станом на 07 травня 2019 року до Центру надання адміністративних послуг звернулося 3753 громадян, зареєстровано 3588 заяв та надано 15 відмов в наданні адмінпослуг та 150 консультацій щодо отримання адміністративних послуг.

Через Центр надання адміністративних послуг зареєстровано 106 заяв про надання адміністративної послуги з питань міграції населення, зареєстровано 3140 заяв на отримання адміністративних послуг з земельних питань, з них платних 99 (це послуга надання відомостей з ДЗКа про земельну ділянку) на суму 9,5 тис.грн. Також, через Публічну кадастрову карту в режимі онлайн, замовлено 53 витяги з ДЗКа на земельні ділянки на суму 5,0 тис.грн.

Зареєстровано 342 заяви у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, орієнтовний обсяг коштів склав 36,57 тис.грн.   

Адміністраторами ЦНАП з початку року складено 11 адмінпротоколів на порушників за статтями 197, 198 КУпАП, які були направлені на розгляд до селищної та сільських рад.

02 березня 2018 року сесією Верхньорогачицької районної ради затверджена програма забезпечення діяльності центру надання адміністративних послуг Верхньорогачицької районної державної адміністрації на 2018-2019 роки в заходах якої зроблений розрахунок щодо потреби у коштах для матеріально-технічного забезпечення центру. В рамках програми у 2019 році виділено кошти на суму 20,0 тис.грн,.

Постійне оновлення інформації щодо адміністративних послуг і порядку їх надання розміщується на офіційному сайті районної державної адміністрації та сторінці в мережі «Facebook».

 

 

 

Перший заступник голови

районної державної адміністрації                                                         В.БИКОВ

 

Анна Алфер’єва 51595

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua