Інформація

про хід виконання програми розвитку футболу у

Верхньорогачицькому районі на 2017-2020 роки

Відповідно до законів України «Про фізичну культуру і спорт», на виконання районної програми «Програми розвитку фізичної культури і спорту у Верхньорогачицькому районі на 2018 – 2020 роки», «Програми розвитку футболу у Верхньорогачицькому районі на 2017-2020 роки» відділом культури районної державної адміністрації, федерацією футболу Верхньорогачицького району проводиться робота по створенню сприятливих умов для розвитку фізичної культури і спорту, як важливої складової здорового способу життя та охоплення більшої кількості населення всіма видами спортивної діяльності, а особливо футболом, як наймасовішим видом спорту на території Верхньорогачицького району.  

Рішенням XIV сесії сьомого скликання від 29 листопада 2016 року №158 затверджена  районна «Програма розвитку футболу у Верхньорогачицькому районі на 2017-2020 роки». Програма створена для розв’язання проблеми в проведенні кардинальних змін, програмних підходів та визначення нових, пріоритетних напрямків розвитку футболу, які могли б забезпечити його ефективне функціонування.

 Метою Програми є розвиток футболу в районі шляхом створення сприятливих умов для його розвитку, проведення змагань та занять футболом із залученням населення району, формування здорового способу життя різних верств населення, насамперед молоді.    

Результативними показниками є створення системи покращення розвитку футболу в районі.

У районі діє федерація футболу Верхньорогачицького району та створена координаційна рада під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації та голови районної федерації футболу Бикова Віталія Сергійовича, до складу якого входять футбольні активісти району.

На території Верхньорогачицького району для занять футболом функціонує 1 стадіон, 6 футбольних полів, 6 майданчиків для міні-футболу. Відповідно до заходів програми розвитку футболу у Верхньорогачицькому районі на 2017-2020 роки відділом освіти районної державної адміністрації у 2018 році проведено паспортизацію футбольних полів загальноосвітніх шкіл району. На майданчиках постійно ведуться роботи з благоустрію та профілактичного ремонту.

У Дитячо-юнацькій спортивній школі Верхньорогачицької районної ради  функціонує 3 навчально-тренувальні групи з футболу, в яких займається 60 дітей. У 2019 році за вихованці ДЮСШ прийняли участь у зональних обласних змаганнях з футболу та змаганнях з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч".

За рахунок Програми розвитку  фізичної культури та спорту у Верхньорогачицькому районі на 2018-2020 роки у травні місяці поточного року було проведено та профінансовано районний футбольний турнір "Кубок Відкриття" у сумі 3000 грн., який у 2018 році започаткований як традиційний районною федерацією футболу. Крім того з бюджету  Верхньорогачицької селищної ради на даний захід були виділені кошти у сумі 5000 грн. У турнірі взяли участь 4 районні команди -  "Старт" Верхній Рогачик, команди Первомаївської, Ушкальської та Самійлівської сільських рад. Перемогу здобула команда Верхнього Рогачика, друге місце Первомаївська сільська рада, третє - Ушкальська сільська рада.

На виконання районної програми «Програми розвитку фізичної культури і спорту у Верхньорогачицькому районі на 2018 – 2020 роки», "Програми розвитку футболу у Верхньорогачицькому районі на 2017-2020 роки" у 2019 році заплановано провести районні міні-футбольні турніри до Дня Конституції та Дня Молоді, Дня Незалежності, Дня Захисника України.

Цього року починаючи з травня місяця районною федерацією футболу, відділами культури, освіти заплановано проведення районного чемпіонату з міні-футболу.

Серед сільських рад активними учасникам турнірів були команди Первомаївки, Самійлівки, Ушкалки. Слід налагодити роботу з розвитку футболу Бережанській та Зеленівській сільським радам.

Відділами культури та освіти ведеться робота по удосконаленню системи дитячого, юнацького, аматорського футболу шляхом якомога більшого охоплення дітей, підлітків, юнаків заняттями в спортивних секціях, участі у змаганнях з вибраного виду спорту.

 

 

 

Заступник голови районної

державної адміністрації                                                       С. НЕСТЕРЕНКО

 

Ліна Ліснича 51390

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua