Участь верхньорогачицьких школярів у конкурсі «Озброєні піснею, покликані маршем»

З метою формування почуття патріотизму в підростаючого покоління, набуття школярами знань, умінь та навичок, необхідних захиснику Вітчизни та виховання громадянських якостей учні Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів на чолі з т.в.о. начальника відділу освіти Аліною Пахомовою та директором навчального закладу Валентиною Коротун  07 травня 2019 року взяли участь у VII районному (ІІ міжрайонному) конкурсі військово-патріотичної пісні, стройового та похідного маршу «Озброєні піснею, покликані маршем», що відбувся у сусідньому Великолепетиському районі на площі Миру в селищі Велика Лепетиха.

Конкурсна програма складалася з виконання елементів стройової підготовки та пісні, злагодженість дій, дисципліни строю, загальний вигляд команди. Конкурсанти Верхньорогачицького району показали високу майстерність під час стройової підготовки та дисципліни строю, достойно презентували загальний вигляд команди.

За підсумками конкурсної програми команда Верхньорогачицького району «Незалежні, вільні козаки» отримала грамоту за перемогу в VII районному (ІІ міжрайонному) конкурсі військово-патріотичної пісні, стройового та похідного маршу «Озброєні піснею, покликані маршем» у номінації висока виконавська майстерність стройової пісні.

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua