Верхньорогачицькі підлітки долучилися до національно-патріотичного кінопроекту «СлаваУкраїні! – Героям Слава!»

У День пам’яті та примирення, 08 травня 2019 року, у великій залі Верхньорогачицького районного будинку культури, за підтримки Союзу молодих кінематографістів України «10 МУЗА», відбувся показ короткометражних фільмів національно-патріотичного кінопроекту «СлаваУкраїні! – Героям Слава!».

До юних глядачів загальноосвітніх шкіл з привітальними словами звернулися голова Союзу молодих кінематографістів України – Олена Фурдуй та виконавчий продюсер Проекту Олександр Пушкін, які є постановниками трьох фільмів, а саме: «Салдатики», «Жага неба», «Висота». Даний проект було започатковано у 2017 році та відзнято у шести містах  України – Рівне, Вінниця, Львів, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ. Над створенням фільмів працювали актори кіно, талановиті спеціалісти і студенти, ветерани та бійці АТО. Показ фільмів перш за все був спрямований на національно-патріотичну свідомість та виховання молоді на героїчних вчинках не тільки дорослих але і молоді, які було презентовано у фільмах.

У показах фільмів, які пройшли на Херсонщині прийняло участь чотири райони і Верхньорогачицький в тому числі. Під час закінчення перегляду у титрах було поіменно згадано учасників антитерористичної операції із Верхньорогачицького району, які продовжують захищати Україну та тих хто вже ніколи не повернеться до рідної домівки.

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua