У Верхньорогачицькому районі відбувся «Податковий день району»

21 травня 2019 року на базі Верхньорогачицької районної державної адміністрації відбулася інформаційно-просвітницька акція «Податковий день району». Даний захід організовано Головним управлінням ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі спільно із колегами Верхньорогачицької державної податкової інспекції Великолепетиського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі.

Активними учасниками заходів акції стали – голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Наталія Тарасова, голова районної ради Геннадій Нестеренко, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний/сільські голови, аграрії та підприємці району та їх колеги із сусідніх – Великолепетиського та Горностаївського районів.

У рамках акції відбулося засідання «круглого столу» з представниками органів місцевого самоврядування та голів селищної/сільських рад району – «Створення комфортного бізнес-середовища для залучення інвестицій – новий крок у наповненні бюджетів місцевих громад Херсонщини. Детінізація ринку праці – один із резервів для розвитку та добробуту місцевих громад». У форматі діалогу начальник фіскальної служби області Ігор Клим та обласні податківці на практичних прикладах детально розкрили сільським головам резерви фінансової спроможності місцевих громад для активного залучення платників до сплати місцевих податків та зборів. А саме: плати за землю, доходів від надання в оренду земельних паїв та легалізації доходів та трудової зайнятості в кожному районі та ін.

Опісля відбувся семінар для платників податків Верхньорогачицького району «Добробут місцевих громад – вчасно сплачені податки та збори. Податок з доходів фізичних осіб та плата за землю – надійні резерви для перспектив розвитку органів місцевого самоврядування» під час якого були опрацьовані питання щодо офіційного оформлення трудових відносин, останніх змін податкового законодавства для фізичних осіб-підприємців, особливостей справляння податку на доходи та єдиного податку у 2019 році, справляння ЄСВ підприємцями, звітність та типові порушення тощо.

Паралельно із семінаром проходив змістовний діалог з представниками аграрного бізнесу району.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua