У к р а ї н а

ВЕРХНЬОРОГАЧИЦЬКА  РАЙОННА  РАДА

Херсонської області

 

 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ  РАЙОННОЇ  РАДИ

 

 

Від  17 травня 2019 року  № 20

 

Про  скликання ХХХVІІІ сесії

Верхньорогачицької районної  

ради сьомого скликання

 

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Скликати ХХХVІІІ  сесію районної ради сьомого скликання           28 травня 2019 року. Роботу сесії розпочати о 10.00.  Сесію провести у приміщенні районної ради (смт Верхній Рогачик, вул. Центральна, 48,  ІІ поверх, велика зала засідань).
  2. На розгляд сесії винести питання:

2.1.   Про звіт про виконання районного бюджету Верхньорогачицького району за І квартал 2019 року.

2.2. Про хід виконання  районної програми соціального захисту людей похилого віку, осіб з інвалідністю та підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015-2019 роки.

2.3. Про внесення  змін до рішення ХХХV  сесії Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року № 481 «Про надання/прийняття міжбюджетних трансфертів (субвенцій)  у 2019 році».

2.4. Про внесення  змін до рішення ХХХV  сесії Верхньорогачицької районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року № 483 «Про районний бюджет Верхньорогачицького району на 2019 рік».

2.5. Про безоплатну передачу трактора  МТЗ-80 з балансу комунальної  установи «Верхньорогачицький районний центр по обслуговуванню закладів освіти» на баланс Чистопільської  сільської ради.

2.6. Про затвердження акту приймання-передачі будівлі Кожум’яцького ФАПу, переданої до спільної власності територіальних громад Верхньорогачицького району.

2.7. Про затвердження акту приймання-передачі будівлі Нижньорогачицького ФАПу, переданої до спільної власності територіальних громад Верхньорогачицького району.

2.8. Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Верхньорогачицького району.

2.9. Про надання дозволу комунальному закладу «Верхньорогачицький районний будинок культури» Верхньорогачицької районної ради Херсонської області на укладення договору  оренди.       

2.10. Про припинення діяльності Міжшкільного навчально-виробничого комбінату Верхньорогачицької районної ради Херсонської  області шляхом ліквідації.

2.11. Про проект «Капітальний ремонт системи опалення Первомаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Верхньорогачицької районної ради Херсонської області».

         2.12. Про преміювання директора комунальної установи  Верхньоро-гачицький районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Денщик Н.В. у травні 2019 року.

         2.13. Про розпорядження голови районної ради, прийняті в міжсесійний період з 05 квітня 2019 року по 27 травня 2019 року.

 

 

 

Голова районної ради                             Г.І.НЕСТЕРЕНКО

 

 

 

 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua