«Безпечне та здорове майбутнє праці»

Безпека праці — це один із факторів, що забезпечують високу продуктивність праці. Доведено, що висока продуктивність праці може бути досягнута лише в умовах, коли забезпечена її безпека. Міжнародний досвід засвідчує, що організація праці, яка ігнорує вимоги гігієни та безпеки праці, підриває економічну ефективність підприємств і не може бути основою для сталої стратегії їх розвитку.

Нещодавно в соціально-психологічному тренінговому центрі Верхньорогачицької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості для осіб, які перебувають на обліку, спільно з фахівцем Верхньорогачицького бюро правової дороги Оленою Філімоненко проведено семінар на тему «Безпечне та здорове майбутнє праці».

«Відповідно до ст. 43 Конституції України кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці. Чинним законодавством про охорону працю встановлено повну відповідальність роботодавців за створення безпечних і нешкідливих умов праці» - зазначила Олена Філімоненко.

Більш детально зосередили увагу присутніх на правовому регулюванні охорони праці в Україні; перерахували завдання, покладені на охорону праці; причини виникнення виробничого травматизму; заходи попередження порушень правил охорони праці .

По закінченню заходу присутні отримали інформаційні буклети з відповідної тематики та індивідуальні консультації .

Верхньорогачицька районна філія

Херсонського ОЦЗ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua