31 травня 2019 року в Верхньорогачицькій ЗОШ №2 відбулося свято останнього дзвоника, що став дійсно останнім для  її випускників.

Свято останнього дзвоника у цій школі, як завжди було гамірне і багатолюдне. Гамірне, бо не в силі учні стримати емоції на порозі літніх канікул. А багатолюдне, бо зібрало воно на шкільному дворі не лише вчителів та вихованців, а й їхніх батьків та шефів Верхньорогачицької загальноосвітньої школи №2,а саме: голова Верхньорогачицької районної ради Геннадій Нестеренко, заступник голови Верхньорогачицької районної ради Артур Давидов, заступник начальника Верхньорогачицького відділення поліції Каховського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Херсонській області Олександр Козаков, майор поліції, заступник селищного голови Дмитро Безрідний.

Звуки Державного Гімну України сповістили про урочисте відкриття лінійки. З теплими словами привітань до усіх присутніх та випускників звернулася виконуюча обов’язки директора школи  Валентина Богатиренко. Виконуюча обов’язки директора відзначила успіхи та досягнення учнів Верхньорогачицької ЗОШ №2 за 2018-2019 н.р.. Чимало учнів школи одержали Похвальні грамоти, Листи та Подяки за успішне навчання, активну участь у громадському житті, спортивні та культурні досягнення, перемоги у олімпіадах, конкурсах та змаганнях,  що мають визнання не тільки в нашому районі, а й в області.

Привітав дружню шкільну родину зі святом і голова Верхньорогачицької районної ради Геннадій Нестеренко. Звертартаючись до випускників він побажав їм знайти свою дорогу в житті, стати запорукою подальшої розбудови нашого району  та області. Після привітальних слів грамотоми голови районної ради та районної державної адміністрації було нагородженно:

За багаторічну сумлінну працю, професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління:

- Железняк Ніну Олексіївну - вчителя фізики Верхньорогачицької загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Верхньорогачицької районної ради Херсонської області;

- Пищенко Лілію Іванівну - педагога-організатора  Верхньорогачицької загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Верхньорогачицької районної ради Херсонської області.

За  активну участь у громадському житті школи та району:

- Ліхачова Дмитра Анатолійовича - учня 9 класу Верхньорогачицької загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Верхньорогачицької районної ради Херсонської області;

- Кузнецова Сергія Анатолійовича - учня 11 класу Верхньорогачицької загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Верхньорогачицької районної ради Херсонської області;

- Кінаш Олександру Леонідівну - ученицю 11 класу Верхньорогачицької загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Верхньорогачицької районної ради Херсонської області.

Теплі привітання учасникам урочистостей висловив заступник селищного голови Дмитро Безрідний.

Найкращих слів і наймудріших порад добирали одинадцятикласникам вчителі, гості, батьки.

Свято показало, що цей  день дійсно  сповнений веселих посмішок друзів. Дружба і злагода об’єднала  усіх присутніх учнів,батьків, вчителів і гостей.

Хвилююче-урочистими були колективні привітання випускників та першокласників, вручення подарунків випускникам. І, звичайно, останній шкільний вальс, на хвилях якого кружляли випускники, а на очах у вчителі та батьків з’явилися сльози.

І ось настала довгоочікувана хвилина, коли пролунав останній дзвінок, сповістивши про закінчення 2018-2019 навчального року.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua