Голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Наталія Тарасова привітала школярів опорної школи району зі святом останнього дзвоника

Сьогодні, в останній весняний день, 31 травня 2019 року, голова Верхньорогачицької райдержадміністрації Наталія Тарасова завітала на святкову лінійку до Верхньорогачицької опорної школи.

Вітаючи учасників шкільного свята, Наталія Олександрівна сказала: «Відзначати завершення навчального року – це добра традиція, сповнена тепла і вдячності, яка із року в рік об’єднує нас і дарує посмішки, гарний настрій та світлі надії. Та ще, я можу впевнено сказати, що сьогоднішній день – це ще одна вершина, підкорена кожним учнем вашої школи – від найменшого першокласника до випускника. І для кожного з них ця вершина відкриває нові горизонти та перспективи».

Наостанок, свого виступу голова райдержадміністрації Наталія Тарасова наголосила: «Шановні присутні, зичу щоб ніколи ваші серця не здригалися від проблем та суспільних негараздів. Всім миру та добра! У добру путь, дорогі друзі!».

Під час свята гості, першокласники вітали випускників, а ті в свою чергу дякували батькам, педагогам, вчителям за мудрість, терпіння, турботу про них.

Всі учні школи протанцювали прощальний флешмоб.

Завершилося свято, як і годиться, - останнім дзвінком, який покликав випускників на їх останній в житті шкільний урок.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua