Яскраво, енергійно та насичено у Верхньорогачицькому районі відзначили Міжнародний День захисту дітей

Святкування відбулось 01 червня 2019 року в парку «Ювілейний» смт Верхній Рогачик. У цей день відвідав свято і перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Биков, який привітав усіх малят та дорослих зі святом. «Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії, адже саме в дітях ми вбачаємо сенс свого життя, в них втілюємо свої мрії, задля них працюємо, творимо, живимо. Діти були і завжди залишаються нашим найдорожчим скарбом, гордістю і надією держави», - підкреслив Віталій Сергійович.

Аби маленькі учасники були задоволені та отримали незабутні враження, організатори свята створили усі умови задля проявлення творчих здібностей і вмінь кожної дитини. Так, свято супроводжувалось різноманітними конкурсами та розважальними заходами: святковий концерт, малювання на асфальті, естафета на швидкість, відгадування загадок по мотивам казок та участь у детективному профіквесті, майстер-класи із аквагриму та ліплення із солоного тіста, перегляд мультфільмів та гра у футбол тощо. Програма заходів була настільки різноманітною, що локації конкурсів охопили всю паркову зону.

Та одним із найбільш захоплюючих блоків святкування став перегляд вистави Херсонського академічного обласного театру ляльок «Баранчик Бен». Саме тут актори театру влаштували для дітей не лише чудову виставу, а й цікаві розваги-руханки.

По завершенню вистави всі дітки отримали чудові солодкі сюрпризи від влади району.

Окрім того, у цей день під патронатом оргкомітету конкурсу та будинку дитячої та юнацької творчості було організовано благодійну акцію «Скринька допомоги», де всі бажаючі могли придбати роботи вихованців будинку творчості або просто так надати матеріальну допомогу маленькому земляку всіх верхньорогачан – Борисенку Дмитрику, який захворів на рідкісне захворювання, що потребує вартісного та довготривалого лікування. Всі зібрані кошти будуть передані мамі хлопчика.

Організацію належного громадського порядку та медичного обслуговування під час проведення масових заходів забезпечили поліцейські Верхньорогачицького відділення Каховського відділу поліції та медичні працівники Верхньорогачицького центру первинної медико-санітарної допомоги.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua