Як створити спроможне ОСББ з проектом HOUSES – обговорювали у Верхньорогачицькій РДА

Сьогодні 04 травня 2019 року в приміщенні Верхньорогачицької райдержадміністрації відбувся інформаційно-консультаційний семінар, представників районної влади з регіональним координатором ПРООН Есмою Умеровою. У ході зустрічі були оговорені питання щодо мотивації по створенню ОСББ у Верхньороачицькому районі.

Основна мета Проекту – мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках в районі та підтримка їхньої мотивації до підвищення рівня енергоефективності власних будинків.

Регіональний координатор ПРООН Есма Умерова презентувала даний Проект ЄС/ПРООН, в рамках якого поділилася інформацією про програми сприяння термомодернізації багатоквартирних будинків та розповіла про проект «HOUSES». Проект надаватиме підтримку у створенні нових та в подальшому зміцненні потенціалу ОСББ, а також інформуватиме населення про переваги впровадження енергоефективних рішень у житловому секторі та допомагатиме у взаємодії ОСББ із Фондом енергоефективності. 

Зазначимо, що Проект ЄС/ПРООН (HOUSES) впроваджується Програмою розвитку ООН та фінансується Європейським Союзом.

Давайте використаємо можливість організаційної та фінансової підтримки для енергозбереження власних осель!

По завершенню семінару першим заступником голови райдержадміністраці Віталієм Биковим дані доручення щодо проведення роботи по створенню ініціативних груп та організації тренінгів.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua