У Верхньорогачицькому районі запрацювали табори відпочинку

03 червня 2019 року в закладах загальної середньої освіти Верхньорогачицького району відбулося урочисте відкриття літніх пришкільних таборів – свято, якого з нетерпінням чекали діти і дорослі.

Відкриття табірної зміни розпочалися святковими лінійками на яких учні презентували свої загони.

Перший день – день знайомств. Для емоційного налаштування була проведена гра «Посмішка другу». А об’єднали та створили дружню атмосферу всім присутнім – колективні та рухливі розважально-ігрові програми, які проходили сьогодні у таборах відпочинку з денним перебуванням.

На хвилях позитиву діти показали свої таланти та здібності, брали активну участь у різноманітних розвагах та конкурсах. Окрім цього, вихователі разом з дітьми виготовили куточки для своїх загонів, підійшовши до цієї справи творчо та завзято. Профілактичні бесіди з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності у таборі, правил поведінки, проведені педагогами, ще раз нагадали учням про те, що відпочинок повинен бути не лише цікавим і веселим, а й корисним і безпечним.

«Табір – територія радості» - під таким гаслом продовжать свою роботу пришкільні табори відпочинку Верхньорогачицького району влітку 2019 року.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua