Продовжуємо знайомитись зі спектром професій

Правильний вибір професійного майбутнього для молодої людини є основою самоствердження у суспільстві, одним з головних рішень у житті. Тому на допомогу майбутнім абітурієнтам фахівцями Верхньорогачицької районної філії Херсонського ОЦЗ організовуються різні профорієнтаційні заходи.

Зокрема під час роботи пришкільного оздоровчого табору «Злагода» для учнів 10-го класу проведено день відкритих дверей .

Ознайомлення з роботою центру зайнятості розпочалося з довідково-консультаційного сектора, у якому розміщено чимало корисної інформації для учнівської молоді: «Професіографічні путівники» з відомостями про специфіку різних ремесел; паспорти усіх підприємств, установ та організацій; довідники навчальних закладів, буклети і брошури. Учні дізналися про стан ринку праці, основні ринкоутворюючі підприємства міста, отримали інформацію про світ існуючих професій та професії, які користуються підвищеним попитом на ринку праці.

Після екскурсії по центру зайнятості діти переглянули анімаційні відеороликів освітнього серіалу «ВИБІР ПРОФЕСІЇ»,  ознайомилися з «Професіями майбутнього» та професіями, які зникають з ринку праці і   зробили висновки, що не завжди їх уявлення співпадають з дійсністю.  Бажаючі визначитися з професійним майбутнім отримали консультації щодо проходження тестування на платформі «Моя професія: консультаційна мережа». По завершенню заходу присутні отримали від працівників центру зайнятості солодкий прохолодний сюрприз.

 

Верхньорогачицька районна філія ХОЦЗ

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua