Щотижнева апаратна нарада.

Сьогодні 18 червня під керівництвом голови Верхньорогачицької районної державної адміністрації Наталії Тарасової відбулася щотижнева апаратна нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Бикова,  заступника голови райдержадміністрації Світлани Нестеренко, радника голови райдержадміністрації Сергія Приходька, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників організацій та установ району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та обговорено заходи на найближчий період.

На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти. Зокрема, головуючу цікавило питання про хід підготовки до опалювального періоду в навчальних закладах району та підведені підсумки. Також обговорили організацію на території району заходів з нагоди відзначення Дня Державного службовця.

Підсумовуючи нараду, Наталія Тарасова наголосила на необхідності посилення виконавської дисципліни керівників відповідних служб та підрозділів.По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району. 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua