Селекторна нарада

 Сьогодні 18 червня перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Биков та головний спеціаліст відділу юридичної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату районної державної адміністрації Андрій Трапенов прийняли участь у селекторній нараді з питань призову на строкову військову службу. Нарада проходила в режимі відеоконференцзв’язку під керівництвом заступника начальника управління оборонної роботи та організації функціонування пунктів управління - начальника відділу оборонної роботи Луцюка О.М. На нараді розглянули проблемні питання, що виникають з черговим призовом та заслуховували доповіді голів районів з приводу виконання планового завдання призовів громадян України на строкову військову службу.

Підводячи підсумки селекторної нарада, Віталій Биков підкреслив, що посилення відповідальності призовників за порушення Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» значно збільшить відсоток явки призовників для проходження медичного обстеження та на засідання призовних комісій.

Нагадуємо, що на строкову військову службу призову підлягають придатні за станом здоров’я чоловіки – громадяни України, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua