Спортивний туризм – частина морально-патріотичного виховання 

Ми переконані, що формування уявлень про спортивний туризм може стати частиною не тільки фізичного, але й морально-патріотичного виховання дитини.

Наші діти люблять спорт. Ось уже протягом багатьох років у районі стало традицією проводити свято учнів молодшого шкільного віку «Стежина туриста». Традиційно 18 червня в період відпочинкової кампанії у парковій зоні Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося свято для учнів молодшого шкільного віку «Стежина туриста». На свято прибули дві команди Верхньорогачицької опорної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, узявши із собою завзятих уболівальників.

Проект спирається на кращі традиції, ритуали і символи, що характеризують найкращі моральні якості спортсменів: чесність, волю до перемоги, взаємовиручку.

Школярі люблять і чекають на це свято. Спільна праця, велике бажання не підвести команду в змаганнях, заспівати гуртом  свою пісню, нові знайомства і нове спілкування  скликали їх вкотре. Тут вони проходять  школу безпеки й виживання. Учні змагалися в умінні правильно вкладати рюкзак, розпалювати ватру, робити перев’язку, надавати долікарську допомогу, долати маятник, купинки, паралельні перила, навісну переправу. І на завершення у віршах, піснях та танцях висловили свою любов до туристичної справи.

Треба зазначити, що без любові до справи педагогів неможливо підготувати вправних спортсменів-туристів.

У загальному заліку перемогу  здобули юні туристята Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Командам вручено грамоти відділу освіти районної державної адміністрації.

        Бажаємо учасникам змістовного літнього відпочинку та сподіваємося на нові цікаві зустрічі.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua