Обговорили важливі питання життєдіяльності району

24 червня 2019 року голова районної державної адміністрації Наталія Тарасова провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. 

Під час наради керівники району звітували про проведену роботу за минулий тиждень та проблеми, які виникають в ході їх виконання. Так, начальник фінансового управління райдержадміністрації Яворницька Н.С. поінформувала про виконання бюджету району і про основні видатки бюджету району. 

Як доповів начальник  районного сектору  Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Херсонській області Пащенко В.В., на минулому тижні обійшлося в районі без пожеж на полях. Голова райдержадміністрації Тарасова Н.О. тримає дане питання на осибистому контролі.

Начальник відділу агропромислового розвитку Байша Л.П. повідомив, що в районі розпочалася робота по збору ранніх зернових культур. Слідом за збиранням зернових в господарствах  проходить заготівля кормів для тваринництва та  підготовка площ під сівбу озимих культур. 

Також було обговорено питання організації та проведення заходів до Дня Конституції України.

Голова райдержадміністрації  вислухала всіх керівників установ, управлінь, відділів про поточну роботу та планові завдання на наступний тиждень.

За результатом проведення апаратної наради відповідним службам були надані доручення.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua