Урочистості до Дня Конституції України

 

Сьогодні 26 червня у великому залі засідань райдержадміністрації відзначили День Конституції України. Саме 23 роки тому в Україні було прийнято Основний Закон держави. Цей акт закріпив незалежність українського народу, зробив його справжнім володарем суверенітету.

З вітальним словом до присутніх звернулася очільниця району Наталія Тарасова. Вона привітала присутніх зі святом та побажала, миру і взаєморозуміння, доброго здоров’я, родинного благополуччя, успіхів! Звертаючись до присутніх в залі Наталія Тарасова зазначила: «Україна розпочинається з кожного із нас. І я твердо знаю – нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку кожної людини, де пануватимуть гуманізм, демократія, право, закон і справедливість – все те, що декларує і гарантує нам Основний Закон країни!» До вітань також приєднався і голова районної ради Геннадій Нестеренко.

Перед початком святкового концерту головою районної державної адміністрації разом з головою районної ради вручили Почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації працівникам установ та організацій району. 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua